نهال بائل فروت

فروش نهال بائل فروت | ویژه مناطق گرمسیری. تحمل سرما تا 3 درجه.
  • عدد
  • 30 سانتی متر
موجود
85,000 تومان

ارسال سریع و مطمئن
ارسال سریع و مطمئن
ارسال سریع و مطمئن به سراسر کشور در کمترین زمان و بالاترین کیفیت و تازگی
پرداخت در محل
پرداخت در محل
تنها در استان های دارای نمایندگی رسمی میوه باران
ضمانت عدم تطابق
ضمانت عدم تطابق
ضمانت تطابق تمامی محصولات با تصاویر
 ضمانت بازگشت
ضمانت بازگشت
ضمانت بازگشت در صورت مغایرت محصول ۲ ساعت پس از تحویل (درصورت استفاده یا برش محصولات از بازگشت محصول معذوریم)

ویژه مناطق گرمسیری. تحمل سرما تا 3 درجه.

شرایط نگهداری از نهال بائل فروت :

بائل فروت از درختان مثمر به شمار می رود. این درخت در بیشتر مناطق جهان قابل کشت می‌باشد. میوه گرد و کروی مانندی به رنگ سبز دارد که بسیار خوشمزه است و خواص بسیاری برای سلامتی دارد. برگهای به رنگ سبز تیره با شیارهای ظریف دارد.

بائل فروت برای رشد به آفتاب کامل و نیمه سایه نیاز دارد. این درخت گلهای کوچکی دارد که در فصل بهار شکوفا می‌شود و این گلهای در نهایت به میوه خوشمزه تبدیل می‌شود. آبیاری این گیاه متوسط می‌باشد. بائل فروت با نام‌های مختلفی شناخته می‌شود. این درخت شاخ و برگ زیادی دارد. خاکهای حاصلخیز و غنی باعث می‌شود که این گیاه رشد بهتری را تجربه کند.

 

طریقه کاشت بائل فروت :

کاشت نهال بسیار آسان است. کاشت نهال با توجه به گونه‌های مختلف متفاوت است که در زیر به آنها اشاره خواهیم نمود در ادامه نیز همراه ما باشید.

 

نهال ریشه لخت :

در این نوع نهال ابتدای گودالی ایجاد کنید سپس کمی خاک درون آن بریزید، و  نهال را در درون آن قرار دهید و اطراف آن را با خاک نرم و مناسب پر کنید سپس گیاه را آبیاری کنید.

 

نهال گلدانی :

در نهال گلدانی نیز ابتدا گودالی ایجاد نمایید سپس گلدان را شکسته و نهال را با خاک گلدان مستقیماً در گودال قرار دهید و اطراف آن را پر کنید. سپس گیاه را آبیاری کنید.

 

نهال گونی پیچ یا نایلون پیچ :

در این نوع نهال نیز ابتدای در محل مورد نظر گودالی ایجاد کنید و سپس نهال را با نایلون و گونی در درون آن بگذارید همچنین می‌توانید پس از گذاشتن گلدان در درون گودال نایلون یا گونی را بردارید.

 

بهترین زمان کاشت نهال :

توجه داشته باشید که اگر نهال در زمان مناسب خود کاشته نشود ممکن است نتیجه عکس بدهد. بهترین زمان برای کاشت نهال زمانی است که گیاه در خواب به سر می رود به همین منظور در مناطق گرم، معتدل و نیمه سردسیر کاشت نهال در فصل پاییز انجام می‌شود توجه داشته باشید که کاشت نهال در فصل پاییز به گونه‌ای باشد که با شروع فصل یخبندان ریشه نهال با محیط انس گرفته باشد. در مناطق سردسیر کاشت نهال پس از یخبندان و از بین رفتن سرما و باد می‌باشد.

حال آنکه کاشت نهال‌های گلدانی را می‌توانید در هر زمانی با وجود شرایطی خاص انجام دهید.

هیچ نظری ارسال نشده

نوشتن نقد و نظر

نهال بائل فروت

نهال بائل فروت

فروش نهال بائل فروت | ویژه مناطق گرمسیری. تحمل سرما تا 3 درجه.

نوشتن نقد و نظر