چرا میوه باران؟

میوه باران هزینه های شما را به خاطر جابجایی بیهوده کم میکند و این هزینه ها شامل موارد زیر است:

1.زمان

مهم ترین هزینه، هزینه ی زمان است.زمان هیچگاه تکرار نمیشود و در صورتی که شما خرید میوه و سبزیجات را برای شرکت و خانه ی خود امری غیرقابل انکار میدانید و به این امر واقف هستید که میتوانستید به جای زمانی که صرف این کار میکنید  در خانه و یا محل کار خود و یا حتی در مسیر حرکت به کار دیگری اختصاص دهید، خرید را به ما بسپارید و با خیالی آسوده از سایت ما خریداری کنید و در محل مورد نظر محصولات را تحویل بگیرید.

2-سلامتی

با کاهش تردد های بیهوده  که برای خرید محصولاتی که نیاز روزانه افراد محسوب میشود، از آلودگی هوا، اثرات زیست محیطی کم میشود و شما میتوانید با هوایی سالم تر به زندگی خود ادامه دهید.همچنین در صورتی که شما به بیماری مبتلا هستید که پیاده روی و حمل بار برای شما خطرناک میباشد با خرید مجازی این امر از شما گرفته و شما میتوانید با خیالی آسوده تر زندگی کنید.

3.سوخت

شما با کاهش هزینه های سوختی که برای پیدا کردن و خرید میوه و سبزیجات میگذارید میتوانید این هزینه را در محل و جایی دیگر و برای امری دیگر استفاده کنید.

4-پذیرایی

ممکن است شما به هنگام مهمانی یا مجالس خود دچار کمبود زمان شده و جهت خرید مایحتاج موردنیاز خود در آن لحظه به مشکل بربخورید. فروشگاه میوه باران تضمین میکند که در اسرع وقت و به بهترین شکل با بسته بندی ها و محصولات با کیفیت خود مشکل شما را حل کرده و نگرانی شما بابت تهیه محصول با کیفیت در کمترین زمان را رفع کند.

5-ارسال سریع

تمامی محصولات میوه باران با بالاترین کیفیت و بسته بندی مناسب در کمترین زمان  برای شما مشتری عزیز ارسال می گردد.